Lot 106
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Cornelius Rogge (1932)

Zonder titel (1985)

gesigneerd, gedateerd en genummerd '34/40 C. Rogge '85 (rechtsonder op het onderliggende blad)

unieke collage van 2 zeefdrukken waarvan één op Japans papier, 65,5x92,5 cm (incl. lijst)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
(Vermoedelijk) verworven bij Galerie Arta, Den Haag.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25