Lot 2522
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Een Japanse houten lakkist met deksel en lade

Begin 20e eeuw.

Op het deksel een rivierlandschap (enkele beschadigingen).

13x30x21 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30