Lot 17
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Theo Goedvriend (1879-1969)

Huisje tussen bomen

gesigneerd 'TGoedvriend' (rechtsonder)

olieverf op board, 29x35,5 cm (met lijst: 44x50,5 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120