Lot 2513
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Een collectie Chinees en Japans polychrome porselein

18e eeuw en later.

Twee famille rose borden en een schoteltje, Qianlong, Imari vazen. Imari lampvoet, celadon kom,diverse kopjes en vaasjes en penselensteunen (beschadigingen, barstjes).

H van 5 tot 29 cm, D van 5 tot 23 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220