Lot 18
Vendue Next Door | 9 november 2020
Onbekende maker (20ste eeuw)

'L'embrasse'

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

gemengde techniek op papier, 53x42 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260