Lot 15
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Engelse School, 19e eeuw

Portret van een heer met versierselen.

Olieverf op doek, 70x60 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220