Lot 21
Vendue Next Door | 9 november 2020
Edouard Detaille (1848-1912)

'L'Alerte'

gesigneerd en gedateerd (rechtsonder)

fotogravure, 82x73 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40