Lot 159
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Een map met 27 diverse losse ingekleurde gravures

18e eeuw, de kleine in lijstjes 19e eeuw.

Diverse stadsgezichten en paleizen, o.a. Venetie, Stockholm, Rennes, Rome, Berlijn, Mexico, St. Petersburg, London, Madrid, Augsburg, Parijs, Milaan, enz. hierbij een paar kleine prentjes, waarvan twee ingelijst.

Ca. 30x40 cm per stuk.

€ 0,00
€ 0,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400