Lot
Vendue Next Door | 7 September 2020
Michel van Overbeeke (1942) en diverse makers (10x)

"My home is my love" , Poort en verschillende voorstellingen, o.a. Oey.

Kleurets, l.o. getekend en kleurenlitho, r.o. getekend, 87x66 cm en 92x84 cm, de overige grafiek van 33x28 cm tot 79x60 cm.

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25