Lot 14
Vendue Next Door | 9 november 2020
Jean Milo (1906-1993)

'Coin de rue'

gesigneerd (rechtsonder), getiteld (op een label op de achterzijde)

olieverf op doek, zonder lijst, 55x38 cm

Provenance: Galerie Royale, Paris, n°198.

Draagt het merkteken van de fabrikant van het doek 'Lefranc et Cie' (op het spieraam)

€ 0,00
€ 0,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750