Lot 38
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Henry Heerup (Deens, 1907-1993)

Gewichtheffer

gedateerd en gesigneerd '1970 Heerup' (rechts/linksonder), genummerd 'I/X' en gestampeld 'A/S HEAS' (op de achterzijde)

metalen wandreliëf, 31x38 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120