Lot 49
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Alfred Bastien (Belgisch, 1873-1955)

'À la tombée du jour' / 'Bij het vallen van de avond'

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder) en gesigneerd en getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, zonder lijst, 39x55 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35