Lot 50
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Elchanon Verveer (1826-1900)

Tijd voor thee

gesigneerd en gedateerd 'Elchanon Verveer / 28 December 1897' (rechtsonder)

zwart krijt op papier, 32x24 cm (met lijst: 48x40 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90