Lot 34
Vendue Next Door | 9 november 2020
P. Bolah, 20e eeuw

Indisch tafereel bij muur.

Olieverf op doek, l.o. getekend, 40x55 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25