Lot 12
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Onbekende maker

Abstracte compositie

onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1974 (linksonder)

waterverf en potlood op papier, 76x56 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45