Lot 11
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Itta Smeets (1941-2002)

Zonder titel (1989)

gesigneerd en gedateerd 'ITTA SMEETS 1989' (rechtsonder), tevens gesigneerd en gedateerd (op de achterzijde van de lijst)

mixed media op papier, 34x26 cm (incl. lijst 51,5x41,5 cm)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Orez Mobiel, Den Haag.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25