Lot 10
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Cornelius Rogge (1932) portfolio met 7 zeefdrukken

Zeven zeefdrukken in originele portfolio map met gezeefdrukte cover, oplage 1/40, alle prenten in potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd, elk blad 54x76 cm

Uitgegeven in 1999 ter gelegenheid van de tentoonstelling 'Cornelius Rogge Beelden. Een Overzicht', van 11 september tot en met 7 november 1999 in het Rijksmuseum Twenthe in Enschede.

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Rijksmuseum Twenthe.

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180