Lot 9
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Theo Niermeijer (1940-2005)

Loods, wagen en boerderij (Atelier Zunderdorp) (1972)

gesigneerd en gedateerd 'Theo Niermeijer, Zunderdorp '72', tevens getiteld (middenonder)

gouache en goudverf op papier, 70x100 cm (in lijst zonder glas)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Direct van de kunstenaar verworven.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50