Lot 7
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Pierre van Soest (1930-2001)

Insekten II

gesigneerd en gedateerd 'van Soest '68' (middenonder)

olieverf op doek, 75x80 cm

Tentoongesteld in Venlo, Museum van Bommel van Dam, 8.12-72- 15.1.73.

Conditie: oppervlakte licht vervuild.

€ 0,00
€ 0,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500