Lot 6
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Toon Teeken (1944)

Zonder titel 1982)

gesigneerd en gedateerd '82 (linksonder)

gemengde techniek en collage op papier, 27x50 cm (47x70 cm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140