Lot 15
Vendue Next Door | 9 november 2020
Corneille (1922-2010)

'La lune compagne de l'oiseau'

gesigneerd, gedateerd, genummeerd en getiteld (middenonder)

litho, 50x65 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140