Lot 9
Vendue Next Door | 9 november 2020
Berg (20ste eeuw)

Stad bij avond

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 78x97 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45