Lot 24
Vendue Next Door | 9 november 2020
Monogrammist G.M. (19de eeuw)

Landweg bij boerderij

gemonogrammeerd en gedateerd '1868' (linksonder)

olieverf op paneel, 36x46 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90