Lot 11
Vendue Next Door | 9 november 2020
Omgeving Théophile de Bock

Hooiberg

onduidelijk gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 60x68 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140