Lot 3001
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Een mahoniehouten halfmaan speeltafeltje

Eind 18e eeuw.

Op taps toelopende poten en twee waaiervormige laatjes ,et koperen beslag, het blad met groen vilt, (enkele beschadigingen).

77x83x41/83 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120