Lot 33
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Roos van Dijk (Utrecht, 1989)

Van Nellefabriek (2012)

gesigneerd, getiteld en gedateerd (op de achterzijde)

acryl op paneel met collage, zonder lijst, 27x36 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160