Lot 5
Vendue Next Door | 9 november 2020
Jan Simon I Knikker (1889-1957)

Gezicht op Zierikzee.

Olieverf op doek, r.o. getekend, 80x110 cm (restauratie).

€ 0,00
€ 0,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650