Lot 4
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Peter Keizer (1961)

Hommage aan Yves Klein (1997)

beide gesigneerd, gedateerd en getiteld (op de achterzijde)

gemengde techniek (en sponsje) op doek, (2) elk 45x52,5 cm

Herkomst:
Collectie Dommering.
Verworven in 1997 van de kunstenaar..

€ 0,00
€ 0,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300