Lot 3
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Peter Otto (1955-2017)

Zonder titel (1994)

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd '# VI Peter Otto '94' (linksonder)

gemengde techniek op papier, 100x70 cm (112x83 cm incl. lijst)

Herkomst:
Collectie Dommering.
Verworven in 1994 bij Galerie Nouvelles Images, Den Haag.

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90