Lot 2
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Sylvie Zijlmans (1964)

Bird of Pray (1997)

gesigneerd en gedateerd 'S. Zijlmans '97 (rechtsonder) en getiteld (middenonder)

gouache en potlood op papier, 48x64 cm (51,5x68 cm incl. lijst)

Herkomst:
Verworven in 1998 bij Tanya Rumpff, Haarlem.
Collectie Dommering.

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60