Lot 1
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Reggy Gunn (1959)

Ontmoeting der elementen (1998)

gesigneerd en gedateerd 'Gunn '98' (op de achterzijde) en getiteld (op het spieraam)

acryl op doek, zonder lijst, 120x100 cm

Herkomst:
Collectie Dommering.
Verworven in 1999 bij Galerie Onrust, Amsterdam.

€ 0,00
€ 0,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300