Lot 237
Jacob Zekveld (1945-2002) 6x

'Drawing Board', 'Diving out of 40' en 4 soortgelijke voorstellingen

3 tekeningen (2 met collage); alle gesigneerd en gedateerd en getiteld, 1 zeerdruk (met potlood gesigneerd en gedateerd) en 2 kleine zeefdrukken zonder signatuur

Afm. 65x100 cm en 68x53 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45