Lot 235
Hollandse School, 20e eeuw

Stilleven met bloemen en vruchten.

Olieverf op board, r.o. onduidelijk gemonogrammeerd, 74x94 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220