Lot 3550
Twee spiegels in bewerkte lijsten

19e eeuw.

Een rechthoekige met floraal snijwerk en een rechthoekige met vergulde lijst met rozetten en eierlijst.

61x50 cm en 68x77 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40