Lot 3549
Een mahoniehouten banjobarometer

Begin 20e eeuw.

Met van boven naar beneden een hygrometer, thermometer, spiegel, barometer en waterpas (kleine beschadiging aan bovenzijde).

107x30 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25