Lot 234
Hollandse School, 20e eeuw (2x)

Winterbos in avondlicht en Delftsche Poort Rotterdam.

Olieverf op doek, 50x59 cm en 55x75 cm.

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25