Lot 18
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Gottfried van Pelt (1873-1926)

Boerderij met ondergaande zon

gesigneerd 'G.v. Pelt' (rechtsonder)

olieverf op board, 27cm x 42 cm (met lijst: 38cm x 57 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40