Lot 1003
Een zilveren tafelbel

19e eeuw, keuren gesleten.

De klok met gegraveerde florale ornamenten, de steel met vruchtenmotief in reliëf (in matige staat).

H 15 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50