Lot 213
Hollandse School, 19e eeuw

Bosrijk landschap met een wandelaar en een molen aan een rivier.

Olieverf op doek (bedoekt), r.o. mogelijk resten van een signatuur, 44x54 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40