Lot 40
Vendue Next Door | 7 September 2020
Piet Bouter (1887-1968)

Koeien in de wei

gesigneerd 'P. Bouter' (rechtsonder)

olieverf op doek, 70x100 cm (met lijst: 88x117 cm)

Conditie: bedoekt

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160