Lot
Vendue Next Door | 7 September 2020
Kees Heynsius (1890-1981) (6x) en Willem Klijn (1892-1961)

Cockerspaniël "Flip"; De brug; Landschap, "Canne"; "Limburg"; "Sospel"; "Ville-en-Tardenois"

alle gesigneerd waarvan 2 gedateerd, 1 met annotatie (op de achterzijde)

3 aquarellen, diverse afmetingen van circa 31x26 cm tot 43x54 cm, 2 aquarellen en 2 pen op papier, diverse afmetingen van circa 25x31 cm (afm incl lijst).

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25