Lot 47
Vendue Next Door | 7 September 2020
Dick van Luijn (1896-1981) (2x)

Flessen; Koffiemolens

1 gesigneerd in de druk en gesigneerd met potlood

2 ets, diverse afmetingen van 52x38 cm tot 59x69 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25