Lot 46
Vendue Next Door | 7 September 2020
Hollandse School (2x) en František Sadovský (1909-1992)

Molen; Besneeuwd landschap; Op de rivier

alle gesigneerd

1 olieverf op paneel, 2 olieverf op board, diverse afmetingen van circa 27x35 cm tot 34x43 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50