Lot 45
Vendue Next Door | 7 September 2020
Itze Martin Busche (20ste eeuw); Theo Groenveld (1897-1969) en Gobel (20ste eeuw)

Stillevens

alle gesigneerd

1 aquarel, 2 olieverf op board, diverse afmetingen van circa 27x24 cm tot 54x39 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25