Lot
Vendue Next Door | 7 September 2020
Wim Bouwsema (1936)

Stilleven met kruik en boomstronk

gesigneerd en gedateerd 'Wim Bouwsema. '59' (rechtsonder)

olieverf op doek, 55x50 cm (met lijst: 62x57 cm)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25