Lot
Vendue Next Door | 7 September 2020
Louis Boermeester (1908-1992)

Gezicht op Saint-Romain-en-Viennois, Provence

gesigneerd en gedateerd 'Louis Boermeester 74' (linksonder)

aquarel, 31x43,5 cm (met lijst: 50x63 cm)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25