Lot 42
Vendue Next Door | 7 September 2020
Hollandse School (3x)

Molen; Landschap bij Rotterdam; Vissers met korf

2 gesigneerd

3 olieverf op paneel, diverse afmetingen van circa 30x36 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140