Lot 41
Vendue Next Door | 7 September 2020
Arie van der Boon (1886-1961)

Heidelandschap met bospad

gesigneerd 'A van der Boon' (rechtsonder)

olieverf op schildersboard, 30x40 cm (met lijst: 36x46 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25