Lot 39
Vendue Next Door | 7 September 2020
Albert Zwartjes (1902-1976)

Het boothuis

gesigneerd 'Zwartjes' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x50 cm (met lijst: 52x63 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100