Lot 38
Vendue Next Door | 7 September 2020
Poppe Damave (1921-1988)

Kennemerplein, Haarlem

gesigneerd 'Poppe Damave' (rechtsonder), met sticker van de Dienst voor 's Rijks Verspreide Kunstvoorwerpen (op de achterzijde)

olieverf op doek, 53x41 cm (met lijst: 60x48 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45